Сімейний психолог

У плинності буденного життя, в постiйнiй гонці за матеріальними цілям люди часто забувають про основні духовні цінності — продовження роду,створення міцної та дружньої сiм’i, виховання дітей в загальнолюдських моральних цінностях.

Основна функція сiм’i — психотерапевтична — підтримка і допомога кожному члену сім’ї на всіх етапах становлення і розвитку особистості.

На даному етапі розвитку сiмейнi цiнностi нівелюються, що підтверджується пізнім віком входження в шлюб, статистикою частоти розлучень та кількістю одиноких людей. Причиною розлучень та конфліктів є невміння партнерів домовлятись мiж собою, йти на зустріч, чути один одного, знаходити компроміс.

Задача сімейного психолога допомогти сiм’ї по-справжньому зустрітись, виразити і обговорити всі невираженнi почуття та претензії, застарiлi образи та сподівання, почути та порозумітись всім членам сім’ї.

Робота сімейного психолога допомагає в питаннях взаємин в сім’ї, в розвитку сімейної системи, в рішенні кризових ситуацій, при розлученні, в поліпшенні взаємин між подружжям.

Також варто звертатись до сімейного психолога у тих випадках, коли Ви самотні, і ніяк не можете налагодити особисте життя.

Сімейний психолог в Києві Наталія Благодир допоможе налагодити стосунки та знайти гармонію у вашій родині.